Dekoracje na Halloween ;)

DSC00526

Przesyłam propozycję na wspólną zabawę z dziećmi. Na prośbę moich chłopców, wykonywaliśmy dekorację na Halloween. Jest tego sporo, zajęło nam to ok. tygodnia, oczywiście, prace te były robione etapami, wolnym dla nas czasie. Największą frajdę robiło im malowanie lampionów, na zdjęciu są podane tylko trzy, ale słoiczków wykorzystali ok. 20 ;).

Bardzo fajną formą do zachęcania dzieci, by ćwiczyli swoje zdolności manualne, jest malowanie, odrysowywanie, a następnie wycinanie ulubionych postaci. Często spotyka się, że nawet te starsze dzieci mają problemy z posługiwaniem się nożyczkami, by wycinać starannie. Przez ten tydzień moi chłopcy mogli intensywnie poćwiczyć, a robili to z wielką ochotą. Mogli się też wykazać kreatywnością, przy ozdabianiu swoich pokoi i tu było dużo radości i śmiechu. Czeka nas jeszcze robienie lampionów z dyni, to zostawiliśmy sobie na później ;).

Jestem fanką świąt Bożego Narodzenia, w tym czasie również zachęcę moich chłopców do wspólnej zabawy, osobiście sprawi mi to więcej radości :).

Serdecznie pozdrawiam i miłego oglądania ;).

DSC00509

DSC00531

DSC00532

DSC00535

DSC00523

DSC00539

Komentarzy: 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *